LAVACOM

Rastieme vďaka našim zamestnancom. Sme tím ľudí, ktorý tlačí Váš biznis vpred. Ponúkame komplexné reklamné služby, širokú škálu produktov, kvalitnú tlač a inovatívne riešenia pre Vašu firmu. Našimi stálymi klientmi sú slovenské aj zahraničné firmy, reklamné a mediálne agentúry, menší podnikatelia aj jednotlivci.

Všetko pod jednou strechou

Od kreatívnych grafických návrhov až po samotnú výrobu, to všetko na jednom mieste! Našim klientom ponúkame profesionálne a kvalitné služby. Silnou stránkou našej agentúry je maximálna flexibilita a kvalita dosiahutá realizáciou zákazok vo vlastnej produkcii. 

POZRI PRODUKTY

Technologicky sebestačný

Od vlastnej krajčírky po ofset B1! Disponujeme najmodernejšími technológiami, ktoré nám ako prvovýrobe umožňujú tvoriť produkty od iniciálneho návrhu až po samotnú realizáciu. Používame technológie, ktoré sú svetovou špičkou v kvalite a ekologickosti.

POZRI TECHNOLÓGIE

VLASTNÉ KREATÍVNE ŠTÚDIO

Náš grafický tím tvoria dizajnéri s dlhodobou praxou a skúsenosťami aj v zahraničí. Zhmotnia Vaše myšlienky a predstavy, vymyslia kreatívne a inovatívne nápady pre propagáciu firmy, produktu alebo služieb. 

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”, ktoré su nevyhnutné pre správne fungovanie funkcií stránky. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov spojených s používaním cookies?