Modrý Mikuláš

Tohto roku Mikuláš nebude červený. Bude modrý. MODRÝ MIKULÁŠ nerozdáva sladkosti, ale vitamíny pre zdravie. Zapojte sa a vyhrajte vitamíny KIDS GUMMIES Dr.Max pre celú triedu! Podporíte imunitu detí v zimnom období.

Tipnite si, koľko mikulášov sa nachádza v sklenenej nádobe! Tip môže zaslať žiak, príbuzný alebo rodič, či starý rodič, ktorého dieťa navštevuje materskú, základnú alebo strednú školu.

Ako sa zapojiť?

  • daj „páči sa mi“, tzv. „like“ na súťažný obrázok na FB stránke LEKAR.SK
  • tipni si počet mikulášov v sklenenej nádobe
  • napíš triedu a školu, pre ktorú chceš vyhrať vitamíny

Určenie výhercu

Dňa 2. decembra 2016 o 12:00 prebehne zo všetkých súťažiacich vylosovanie výhercu Súťaže. Cenu do Súťaže - 35 balíčkov vitamínov KIDS GUMMIES Dr.Max venuje online lekáreň Dr.Max. Modré hrnčeky na horúci čaj, zápisníky a perá v počte 35 ks venuje spoločnosť LAVACOM.

Súťažiaci, ktorý bude svojim tipom najbližšie k presnému počtu Mikulášov v nádobe, ich získa všetkých. V prípade viacerých správne tipujúcich výhercu vylosujeme.

Informácie o výhercoch budú zverejnené na portáli LEKAR.SK, FB LEKAR.SK a FB LAVACOM.SK v piatok 2. decembra 2016.

Veľa štastia!

© 09.11.2016, autor: Dusan Tuchyna

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”, ktoré su nevyhnutné pre správne fungovanie funkcií stránky. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov spojených s používaním cookies?