Ako vyrábame svetelné reklamy

Všetko o svetelných reklamách

Svetelné know-how

Kvalitná svetelná reklama začína obhliadkou miesta, kde bude umiestnená. S klientom konzultujeme želaný efekt svetelnej reklamy a na základe informácií vyberáme vhodný typ a intenzitu podsvietenia.

Návrh svetelnej reklamy

Navrhnúť dobrú svetelnú reklamu nie je jednoduché. Netreba zabúdať na trvácnosť a odolnosť pre exteriérové svetelné reklamy a naopak na šetrenie nákladov pri návrhu konštrukcie pre interiérové reklamy. Svetelné boxy a kazety sa konštruujú väčšinou z hliníka alebo plechu. Zváranie hliníka a ohýbanie plechov je pre nás hračka.

Krása je v detailoch

Každú svetelnú reklamu vyrábame s úprimnou snahou o čo najdokonalejší produkt. Baví nás vyrábať krásne a funkčné veci.

LED podsvietenie pre svetelné reklamy

Pri konštruovaní reklamy používame výhradne kvalitné súčiastky, LED diódy pre podsvietenia a elektroniku pre svetelné reklamy od poprednych výrobcov. Vaša reklama bude dlho žiariť a nezhasne po pol roku prevádzky.

Tlač fólií pre svetelné reklamy

Postupne sa svetelná reklama finalizuje a ostáva uź len natiahnuť potlačenú fóliu s grafikou. Tu nastáva ďalšia zásadná vec - potlač fólie alebo opálového panelu, ktorá rozdeľuje výrobcov svetelných reklám na amatérov a profesionálov. 

Montáž svetelnej reklamy

Zastrešujeme kompletnú montáž a servis svetelných reklám. Sme schopní previesť aj veľmi komplikované a náročné montáže reklamy. Ako vidíte, naši chlapci sa výšok neboja :-)

Svetelná reklama ktorá oslní

Snažíme sa vyrábať naozaj kvalitné svetelné reklamy, ktoré naozaj stoja za to. Našim klientov dodávame kompletnú službu od zamerania a návrhu, cez výrobu až po montáž a servis a čistenie. 

© 10.05.2017, autor: Juraj Bodnár

Už viac ako 20 rokov pôsobí v oblasti reklamy a dizajnu. Venuje sa tvorbe webov, grafike, daijnu ux a ui, fotografovaniu. Pracoval na množstve projektov pre slovenských aj zahraničných klientov a korporácie.

More articles

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”, ktoré su nevyhnutné pre správne fungovanie funkcií stránky. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov spojených s používaním cookies?